Beylikdüzü Sigma Servisi

Beylikdüzü Sigma Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Beylikdüzü Sigma Servisi Telefonu: 0 535 446 01 81
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Beylikdüzü Sigma Servisi Adresi: Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Beylikdüzü Sigma Servisi Hakkında Bilgiler

Beylikdüzü Sigma Servisi, Beylikdüzü bölgesinde Sigma cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 535 446 01 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Sigma Teknik Servis Hizmetleri

Beylikdüzü bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Beylikdüzü Sigma Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Beylikdüzü Sigma Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Beylikdüzü Sigma Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Beylikdüzü Sigma Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Beylikdüzü Sigma Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil, Yakuplu mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Beylikdüzü Sigma Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.